Takie tematy nas interesują

Gdzie szybko można dostać tani kredyt bez prowizji?

Miesiąc wrzesień zrobił spore przetasowanie w ofertach kredytowych. Być może dlatego, że nadszedł czas szkoły i banki chciały ułatwić klientom dostęp do szybkiej gotówki? Niestety nie jest łatwo znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę na dany moment, dlatego mamy nadzieję, że poniższy ranking nieco pomoże w rozeznaniu rynku.

Poniższa zwycięska trójka banków uplasowała się na podium biorąc pod uwagę następujące dane do kredytu:

– Kwota pożyczki na rękę wynosi 5 tys. złotych a spłata jej nie może przekraczać 12 miesięcy. Przykładowa osoba zaciągająca ten kredyt to osoba, która netto zarabia około 2600 zł i kategorycznie nie chce założyć konta w banku, w którym kredyt zaciągnie.
Pierwsze miejsce
Zwycięską lokatę zajęła oferta Getin Noble Banku. To miłe zaskoczenie. Całkowity koszt w przypadku 5 tys. złotych wyniesie jedynie 239 zł! Dzieje się tak za sprawą braku prowizji i braku ubezpieczenia. Miesięczna spłata wyniesie jedynie 437 zł.
Drugie miejsce
Na drugim miejscu niespodzianka! ING Bank Śląski zaatakował i skomponował taką ofertę, która zapewniła mu 2 miejsce w zestawieniu wrześniowym. Tu także oprocentowywanie jest niewielkie, nie ma prowizji a ubezpieczenie nie jest wymagane. Całkowity koszt wyniesie 299 zł a miesięczne rata 442 zł.
Trzecie miejsce
Ostatnie zaszczytne miejsce w rankingu wrześniowym zajął kredyt w Eurobanku. Brak prowizji i oprocentowanie w wysokości 13,5% powoduje, że całkowity koszt wyniesie 573 zł. Miesięczna kwota do spłaty to 447,62 zł.

  • Jak naliczana jest prowizja w banku? on October 5, 2012 at 9:42 am

  Witam, zamierzam wziąć w moim banku kredyt gotówkowy. Nie jestem za dobry w tym temacie. Moje pytanie dotyczy wysokości prowizji? Czy są to jakieś stałe stawki obowiązujące we wszystkich bankach działających w naszym kraju? Nie wiem, czy nie szukać ofert w innych instytucjach nie pobierających prowizji od kredytu.

  Sajmon-Sierpc

  • Wysokość prowizji od kredytu on October 5, 2012 at 9:43 am

  Zasada naliczania prowizji za udzielenie kredytu w banku jest bardzo prosta. Banki przedstawiają w ofercie odpowiednią stawkę prowizji. Podstawą od obliczenia prowizji jest kwota kredytu, który udzielił nam bank. Wysokość prowizji może się różnić w zależności od banku kredytującego. Jedno jest pewne. Zgodnie z ustawą antylichwiarską wysokość prowizji nie może przekroczyć 5 procent.

  Kiero/Choszczno

  • Kiedy należy opłacić prowizje od kredytu? on October 5, 2012 at 9:43 am

  Przeważnie prowizja potrącana jest z kredytu lub doliczana do wnioskowanej kwoty. Istnieje też możliwość opłacenia prowizji gotówką w kasie. Jednak kredytobiorcy zazwyczaj wybierają rozwiązanie, w którym bank kredytuje prowizję. Wówczas odsetki będą naliczane od wyższej kwoty kapitału.

  Ejber_Tomaszów

Leave a Reply