Takie tematy nas interesują

Gdzie dostanę najtańszy kredyt

Gdzie dostanę kredyt bez prowizji? Poszukując kredytu staramy się zwrócić uwagę aby wygenerował on jak najmniejsze koszta. Jednym z czynników, który wpływa na całkowity koszt kredytu jest oczywiście prowizja. To ona  najczęściej widnieje w spotach reklamowych pod hasłem  : „ my nie naliczamy prowizji”, „kredyt bez prowizji”. Reklam Banku Pocztowego nie zobaczymy zbyt wiele. Promocje kredytów zobaczymy jedynie na plakatach, ulotkach i w oddziałach banku. Bo właśnie w Banku Pocztowym jeszcze do końca roku można otrzymać kredyt bez prowizji.

Kredyt bez prowizji to przede wszystkim zaoszczędzone pieniądze w przedziale od kilkuset, nawet do kilkadziesiąt złotych. Czy warto zaciągnąć kredyt w Banku Pocztowym bez prowizji, czy jest to typowy tzw. „haczyk”?

Przede wszystkim bank od klientów wymaga założenia konta osobistego, aby zwolnić z opłaty pt. prowizja. Jeśli klient zdecyduje się na taki krok, bank do kredytu nie naliczy prowizji, jednak oferta nie należy do tanich. Oprocentowanie jest wysokie, gdyż mieści się w przedziale 19-23%. Stawka ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu cech. Może być nią wykształcenie kredytobiorcy, miejsce zamieszkanie a przede wszystkim kwota kredytu. Dodatkowo bank wymaga aby wykupić ubezpieczenie przy kredytach o wartości do 30 tys. złotych. Zatem kredyt pomimo iż bez prowizji niestety nie należy do najtańszych.

Dla tych, którzy nie skorzystają z powyższej oferty banku Bank Pocztowy proponuje także drugą opcję pożyczkową. Bank w drugiej opcji obniża oprocentowanie do 11,49 proc. Jednak wielką wadą tego kredytu jest fakt, że przeznaczony jest on dla pracowników wybranych zakładów pracy. Także nie każdy może załapać się na tańszą wersję kredytu w Banku Pocztowym.

Jakie grupy zawodowe mogą skorzystać oferty z obniżonym oprocentowaniem?

Są to między innymi pracownicy urzędów marszałkowskich, jednostek samorządu terytorialnego, Sił Zbrojnych RP oraz instytucji, które mu podlegają. Wymieniając dalej są to pracownicy  spółek giełdowych. Oraz dla wszystkich firm, które bank określa jako „stabilne ekonomicznie”. To w tych firmach bank zamierza reklamować swój kredyt dla wybranych grup zawodowych, zatem jeśli jesteś pracownikiem firmy, którą Bank Pocztowy bierze pod uwagę, na pewno zawiśnie w niej plakat stosownie o tym informujący.

Trzeba przyznać, że oferta Banku Pocztowego nie powala na kolana.

  • najtańszy kredyt gotówkowy on October 23, 2012 at 3:14 pm

  Powiedzmy, że chcemy wziąć kredyt gotówkowy w kwocie 10 tysięcy złotych na dwa lata. Przy takich parametrach najlepszą ofertę kredytową zaproponuje Eurobank. Kredyt udzielany jest bez prowizji i obowiązkowego ubezpieczenia. Co więcej nominale oprocentowanie wynosi jedynie 10,5 proc. Po dwóch latach kredytowania, całkowity koszt kredytu wyniesie raptem 11 tysięcy złotych-miesięczna rata ok.464 zł.

  Marica/Goleniów

   • najtańszy kredyt hipoteczny on October 23, 2012 at 3:15 pm

   Od paru miesięcy na pierwszym miejscu w rankingach kredytów hipotecznych utrzymuje się „hipoteka” w Nordea Banku. Polacy zazwyczaj zaciągają kredyty hipoteczne w kwocie 200 tysięcy złotych z okresem kredytowania do 30 lat.

   Szczegóły Kredytu Hipotecznego w Nordea Banku:
   – marża 1,1 proc.
   – prowizja 1,5 proc.
   – miesięczna rata ok. 1200 zł

   Zdenek/Maków

  • Oferta Banku Pocztowego on October 25, 2012 at 2:40 pm

  Bank Pocztowy chyba nigdy nie miał jakieś powalającej oferty dla klientów. Dla mnie to tylko taka firma-córka Poczty Polskiej, dodatkowa usługa sprzedawana w okienku razem ze znaczkami, pocztówkami, rajstopami i gazetami. Twór utrzymywany na siłę, bo rentowne to na pewno nie jest.

  • Skąd wziąć 10, 15 lub 20 tysięcy złotych on October 29, 2012 at 3:35 pm

  Poradźcie mi proszę skąd można szybko pożyczyć większą kwotę pieniędzy tan na sumę nawet do 20 tys. zł bo muszę pilnie spłacić zaległości w ZUS-e i nie mam już pomysłu skąd wziąć na to pieniądze. Ścignęli mnie za jakieś poprzednie nie dopłaty w poprzednich latach i nie wiem czemu ale nie potrafiłam się z tego wytłumaczyć więc teraz jak nie zbiorę 20 tys. zł to grozi mi licytacja komornicza i ogłoszenie upadłości mojej firmy. Nie chce żeby moja firma upadła więc pilnie potrzebuję gotówki na jednorazowe spłacenie wszelkich roszczeń i zaległości jakie mam z ZUS-ie.
  Karolina Olsztyn

  • Kredyt Chciałabym chciała w Eurobanku on November 5, 2012 at 11:14 pm

  Dzisiaj uśmiałam się na reklamie nowego kredytu w Eurobanku. Reklamie towarzyszy znana wszystkim piosenka Formacji Nieżywych Schabuff- Klubu Wesołego Szampana. Wiem tylko, że jest to kredyt bez prowizji. Wie może ktoś coś więcej na temat nowej oferty Eurobanku?

   • Kredyt Chciałabym chciała w Eurobanku on November 5, 2012 at 11:20 pm

   Kredyt bez prowizji w Eurobanku to prawdziwy hit pod koniec bieżącego roku. Promocja potrwa do 31.12.2012 roku. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Wystarczy złożyć wniosek kredytowy na kwotę od 500 do 120 000 zł(z okresem kredytowania od 3 do 84 miesięcy). Ważne jest to, że podczas określania zdolności kredytowej można łączyć dochody z drugą osobą. Potrzebne dokumenty do zawarcia umowy kredytowej z Eurobankiem: dowód osobisty, dokument potwierdzający uzyskiwanie dochodu.

  • olgargam on September 21, 2013 at 11:49 pm

  W PKO BP oferta kredytów hipotecznych jest tak wiele i kazdy jest taki elastyczny że nie mogłam się zdecydować .. hehe.. Wybrałam konsolidacyjny, na spłatę innych kredytów i spełnienie marzenia 😀 i tylko jeden kredyt a tyle spraw załatwi, no i jedna rata, to mega wygodny plus

Leave a Reply