Takie tematy nas interesują

Debet na rachunku firmowym bez zaświadczeń z ZUS-u

Debet na rachunku bieżącym to bardzo praktyczne rozwiązanie kredytowe dla małych firm. Dostęp do dodatkowej gotówki w każdej chwili oraz możliwość szybkiej poprawy płynności finansowej to niektóre z zalet debetu na rachunku firmowym. Tak jak w przypadku innych produktów kredytowych, do skorzystania z debetu na rachunku potrzebna jest pozytywna ocena zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Jednak Bank Pocztowy podchodzi to tej sprawy dość liberalnie. Mianowicie ocena zdolności kredytowej polega na udokumentowaniu przynajmniej jednego przelewu do ZUS-u. Ważne aby wspomniany przelew nie był starszy niż sprzed trzech miesięcy. Na równie atrakcyjnych warunkach oferowany jest w Banku Pocztowym firmowy kredyt gotówkowy, a także pożyczka hipoteczna.
Debet na rachunku dla mikroprzedsiębiorców:

– debet do 1000 lub 1500 zł
– warunek przyznania limitu: prowadzenie firmy od co najmniej 12 miesięcy
– limit kredytowy należy spłacić w ciągu roku
– kredyt ma charakter odnawialny
– wystarczy założyć Pocztowe Konto Firmowe: m.in. bezpłatne przelewy internetowe do ZUS-u i US, karta płatnicza Visa Biznes Electron

  • debet na firmę bez ZUS on October 9, 2012 at 9:35 am

  Zauważyłem, że coraz więcej banków wspiera polską przedsiębiorczość poprzez oferowanie atrakcyjnych rozwiązań kredytowych. Myślę, że w końcu zrozumieli, że solą naszej gospodarki są podmioty z sektora MŚP….Oczywiście jestem za tym ,żeby ten cały proceder nie wymknął się spod kontroli i firmy zadłużą się po uszy….
  Kombinator_Jelenia Góra

  • Kredyt dla zadłużonych firm on October 9, 2012 at 9:36 am

  Myślę, że nic spod kontroli się nie wymknie. Mamy zdrowy system bankowy oparty na solidnych założeniach-restrykcyjnie egzekwowanych przez KNF. Jednak martwi mnie to, że zadłużone firmy mogą korzystać z kredytów np. w takich bankach jak:
  – BNP Paribas
  – Getin Bank
  – ING Bank Śląski
  – BOŚ Bank
  – BZ WBK
  – Raiffeisen Bank
  – Deutsche Bank
  – PKO BP.
  MarcoPolo_Jedlicze

  • limit kredytowy dla nowych firm on October 18, 2012 at 10:42 am

  Byłem nie dawno w oddziale Idea Bank w Szczecinie i dowiedziałem się, że rzeczywiście można tam bardzo szybko dostać atrakcyjny limit kredytowy dla nowej firmy i nawet jeśli już mamy gdzieś konto z limitem w innym banku to mogą nam to przenieść i dać jeszcze bardziej atrakcyjne warunki. Tylko ja zawsze jakoś tak jestem sceptycznie nastawiony do czegoś co odbiega znacząco od innych ofert i obiecuje cuda. Kto już korzystał z tej oferty i może napisać jakieś obiektywne komentarze i opinie o tym jak w praktyce działa limit kredytowy dla nowych firm w Idea Banku?

Leave a Reply