Takie tematy nas interesują

Darmowe super konto dla firm – dbNET Biznes w Deutsche Banku

Już można zobaczyć nową kampanię wizerunkową konta firmowego dbNET Biznes w Deutsche Banku. Hasła przewodnie to „Zostać Superprzedsiębiorcą. Odbierz Superpakiet z kontem dbNET Biznes!”. Warto zatem nieco przyjrzeć się ofercie tego konta.Kampania ma na celu zwrócić uwagę wszystkich osób, które prowadzą działalność gospodarczą ale także osób, które w najbliższym czasie planują rozkręcać własny biznes. Bank chce zwrócić uwagę na to, że posiada rozwiązania dla przedsiębiorców i nieco podnieść świadomość związaną z ideą produktu konta firmowego.

Podstawowe parametry konta dbNET Biznes:

Konto ma kilka podstawowych zalet i są to przede wszystkim niskie koszty utrzymania. Bezpłatne jest prowadzenie rachunku głównego a także karta, która do konta jest wydawana. Bank daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów krajowych i zagranicznych bez prowizji. Kolejnym atutem konta jest to, że w oddziałach banku można operować gotówką bez żadnych dodatkowych kosztów. Wpłaty i wypłaty są darmowe w każdej placówce Deutsche Banku. Następnie nie pobiera opłat za przelewy krajowe, w tym te, które są bardzo istotne z punktu prowadzenia firmy, czyli do ZUSu i US.

Jak widać z opisu powyżej konto dbNET Biznes jest z pewnością konkurencyjne wśród innych ofert dostępnych na rynku. A na dodatek Superpakiet przewiduje jeszcze możliwość oszczędzania na koncie oszczędnościowym z wysokim oprocentowaniem 5%.

Prócz możliwości systematycznego odkładania środków, bądź przechowywania ich na rachunku oszczędzam na jakiś czas, tak aby nie leżały bezowocnie, bank proponuje jeszcze szereg usług assistance, usługi księgowości on-line, zniżki na przesyłki dokonywane przez serwis Paczkomaty.pl. Są też rabaty na bilety lotnicze, zniżki na założenie sklepu internetowego i pomocniczy rachunek walutowy.

Z pewnością nazwa Superpakiet jest tutaj trafiona! Na dodatek bank nie wymaga spełniania szeregu wymyślnych warunków aby móc bezpłatnie korzystać z rachunku. Ciekawi jesteśmy, czy ktoś spośród naszych czytelników korzysta już z konta proponowanego przez Deutsche Bank? Jeśli tak, to czekamy na wasze opinie! Z kolei wszyscy ci, których choć trochę zainteresowała ta oferta mogą rachunek założyć zdalnie przez stronę internetową banku.

  • Darmowe konto dla firmy on November 2, 2012 at 1:24 pm

  Podajcie może więcej kont firmowych bez pobierania opłat za prowadzenie. Chodzi mi o rachunek dla mikroprzedsiębiorcy. Najlepiej jak bank prowadzący rachunek oferowałby atrakcyjny kredyt na start.

  • Najlepsze konto dla mikroprzedsiębiorcy on November 2, 2012 at 1:54 pm

  Zapewne szukasz rachunku z niską wymaganą miesięczną wpłatą-zwalniającą opłatę za prowadzenie. Wiem, że Interligo, Alior Bank, mBank, ING Bank Śląski, Volkswagen Bank nie pobierają opłat za prowadzenie rachunku jeśli miesięczne saldo na koncie przewyższa kwotę 100 zł.

  • Konto firmowe w ING Banku Śląskim-szczegóły on November 2, 2012 at 2:06 pm

  Otworzyłem małą kwiaciarnię. O dziwo na drugi dzień po założeniu działalności zgłosił się do mnie ING Bank Śląski. Postanowiłem skorzystać z ich usług bankowych. Naprawdę nie żałuję:
  – darmowe prowadzenie rachunku
  – opłata za korzystanie z karty debetowej: 0 zł(w przypadku gdy suma miesięcznych transakcji dokonanych kartą wynosi co najmniej 300 zł)
  – koszt przelewu internetowego: tylko 90 groszy

Leave a Reply