Linki sponsorowane

Darmowe super konto dla firm – dbNET Biznes w Deutsche Banku

Już można zobaczyć nową kampanię wizerunkową konta firmowego dbNET Biznes w Deutsche Banku. Hasła przewodnie to „Zostać Superprzedsiębiorcą. Odbierz Superpakiet z kontem dbNET Biznes!”. Warto zatem nieco przyjrzeć się ofercie tego konta.Kampania ma na celu zwrócić uwagę wszystkich osób, które prowadzą działalność gospodarczą ale także osób, które w najbliższym czasie planują rozkręcać własny biznes. Bank chce zwrócić uwagę na to, że posiada rozwiązania dla przedsiębiorców i nieco podnieść świadomość związaną z ideą produktu konta firmowego.

Podstawowe parametry konta dbNET Biznes:

Konto ma kilka podstawowych zalet i są to przede wszystkim niskie koszty utrzymania. Bezpłatne jest prowadzenie rachunku głównego a także karta, która do konta jest wydawana. Bank daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów krajowych i zagranicznych bez prowizji. Kolejnym atutem konta jest to, że w oddziałach banku można operować gotówką bez żadnych dodatkowych kosztów. Wpłaty i wypłaty są darmowe w każdej placówce Deutsche Banku. Następnie nie pobiera opłat za przelewy krajowe, w tym te, które są bardzo istotne z punktu prowadzenia firmy, czyli do ZUSu i US.

Jak widać z opisu powyżej konto dbNET Biznes jest z pewnością konkurencyjne wśród innych ofert dostępnych na rynku. A na dodatek Superpakiet przewiduje jeszcze możliwość oszczędzania na koncie oszczędnościowym z wysokim oprocentowaniem 5%.

Prócz możliwości systematycznego odkładania środków, bądź przechowywania ich na rachunku oszczędzam na jakiś czas, tak aby nie leżały bezowocnie, bank proponuje jeszcze szereg usług assistance, usługi księgowości on-line, zniżki na przesyłki dokonywane przez serwis Paczkomaty.pl. Są też rabaty na bilety lotnicze, zniżki na założenie sklepu internetowego i pomocniczy rachunek walutowy.

Z pewnością nazwa Superpakiet jest tutaj trafiona! Na dodatek bank nie wymaga spełniania szeregu wymyślnych warunków aby móc bezpłatnie korzystać z rachunku. Ciekawi jesteśmy, czy ktoś spośród naszych czytelników korzysta już z konta proponowanego przez Deutsche Bank? Jeśli tak, to czekamy na wasze opinie! Z kolei wszyscy ci, których choć trochę zainteresowała ta oferta mogą rachunek założyć zdalnie przez stronę internetową banku.

3 thoughts on “Darmowe super konto dla firm – dbNET Biznes w Deutsche Banku”

  1. Podajcie może więcej kont firmowych bez pobierania opłat za prowadzenie. Chodzi mi o rachunek dla mikroprzedsiębiorcy. Najlepiej jak bank prowadzący rachunek oferowałby atrakcyjny kredyt na start.

  2. Zapewne szukasz rachunku z niską wymaganą miesięczną wpłatą-zwalniającą opłatę za prowadzenie. Wiem, że Interligo, Alior Bank, mBank, ING Bank Śląski, Volkswagen Bank nie pobierają opłat za prowadzenie rachunku jeśli miesięczne saldo na koncie przewyższa kwotę 100 zł.

  3. Otworzyłem małą kwiaciarnię. O dziwo na drugi dzień po założeniu działalności zgłosił się do mnie ING Bank Śląski. Postanowiłem skorzystać z ich usług bankowych. Naprawdę nie żałuję:
    – darmowe prowadzenie rachunku
    – opłata za korzystanie z karty debetowej: 0 zł(w przypadku gdy suma miesięcznych transakcji dokonanych kartą wynosi co najmniej 300 zł)
    – koszt przelewu internetowego: tylko 90 groszy

Leave a Reply