Takie tematy nas interesują

Cashback w Alior Sync – zwrót gotówki za zakupy w internecie

Tą informacją powinni zainteresować się wszyscy Ci, którzy już korzystają z cash-backu w Alior Syncu. Albo Ci, którzy planowali założyć w nim konto aby czerpać profity związane z 5 procentowym zwrotem na konto za internetowe zakupy. Dziś Alior Sync zmienił regulamin, który informuje o tym, że od przyszłego roku zwrot ten będzie dotyczył tylko lojalnych klientów. Co to oznacza?

Cash-back, który proponuje Alior Sync to 5 procent zwrotu za dokonane zakupy w Internecie. Każdego miesiąca bank sprawdzał ile dany klient wydał i zwracał na konto należną część od sumy wszystkich zakupów w sieci. To bardzo innowacyjne rozwiązanie, zważywszy też na to, że Alior Sync powstał zaledwie w czerwcu tego roku.

Kto to taki lojalny klient?

Takich zmian w tej usłudze można się było spodziewać ponieważ wiadomo, że żaden bank nie jest instytucją charytatywną. A akcją 5% za wszystkie zakupy i dla wszystkich po prostu chcieć przyciągnąć i zainteresować klientów. Z powodzeniem mu się to udało, a od nowego roku nadchodzą zmiany. Aktywni klienci banku nie muszą się obawiać większych zawirowań bo dla nich tak naprawdę wszystko pozostaje bez zmian. Zatem, co bank rozumie przez stwierdzenie „aktywny klient”?

Klient aby móc nadal korzystać z 5% cash-backu musi spełnić JEDEN z poniższuch warunków

1. Na konto co miesiąc wypływa wynagrodzenie od pracodawcy lub stypendium z uczelni
2. Średnie miesięczne saldo rachunku wynosi minimum 1500 zł
3. Łączne saldo miesięczne na lokatach terminowych, rachunku oszczędnościowym lub rozliczeniowym wynosi minimum 10 tys. złotych.
4. Łączne saldo miesięczne zadłużenia w ramach kart kredytowych, limitu odnawialnego, czy pożyczki wynosi minimum 3 tys. złotych

Jak widać nie są to trudne warunki do spełnienia. Szczególnie te związane z zapewnieniem wpływów na konto. Próg nie jest wysoki w przypadku samodzielnego zasilania konta, a przelew od pracodawcy czy z uczelni nie jest obwarowany jakimś minimalnym limitem.
Dodatkowo w Alior Sync można przedłużyć gwarancję o 12 miesięcy na sprzęt RTV i AGD pod warunkiem zakupu jego poprzez konto w Alior Syncu.

    • zwrot pieniędzy za wydatki w Alior Banku on November 4, 2012 at 5:02 pm

    Słyszałam, że zmienił się trochę regulamin Cashback w Alior Banku na niekorzyść klientów. Nie wiedziałam tylko o co chodzi z tym „aktywnym klientem”. Dobrze, że to dokładnie wyjaśniliście. Akurat spełniam 3 powyższe punkty, więc nadal mogę korzystać z 5 procentowego zwrotu.

    • jak działa cashback? on November 5, 2012 at 1:57 pm

    Czy ktoś może powiedzieć jak to działa w praktyce? Czy rzeczywiście warto się tym zainteresować, czy to jest tylko chwyt marketingowy mający na celu przyciągnięcie nowych klientów? Jakoś nie mam do końca zaufania do takich akcji. Przecież nie ma nic za darmo i nikt tak chętnie niczego nie rozdaje…

Leave a Reply