Takie tematy nas interesują

Alior Sync – co oferuje Asystent Płatności?

Bank stara się szybko reagować na uwagi i opinie swoich klientów, dzięki czemu wprowadził zmiany w ofercie bankowości internetowej i mobilnej. W końcu nie bez kozery bank ten dostał prestiżową nagrodę w konkursie „Global Banking Innovation Award” w kategorii „Przełomowe rozwiązanie” (Disruptive Innovation) za wprowadzenie na rynek Alior Sync, pierwszego wirtualnego banku nowej generacji.  To elitarne wyróżnienie przyznawane przez międzynarodowe Jury, po raz pierwszy odebrał polski bank.

Jakie nowości pojawiły się w Alior Sync?

1. Są to udogodnienia dla posiadaczy telefonów z systemami iOS i Android. Można skorzystać z tzw. Asystenta Płatności, który pomaga zarządzać budżetem domowym. Pojawiły się też powiadomienia SMS i email o zmianach salda na rachunku bankowym.
2. Bank może pochwalić się najnowocześniejszymi rozwiązaniami takimi, jak wykonanie przelewu przez system bankowości mobilnej, za pomocą sfotografowania faktury. Inne dogodne funkcje to: doładowanie telefonu bliskiej osobie; lokalizacja najbliższego bankomatu/wpłatomatu, połączenia z bankiem bez konieczności wybierania numeru infolinii.
Nową aplikację można pobrać z AppStore lub z GooglePlay.

Co to jest Asystent Płatności?

To kolejne innowacyjne rozwiązanie pozwalające zapanować nad codziennymi wydatkami. Można podzielić wydatki na wygodne kategorie i ustawić powiadomienia o zbliżających się zobowiązaniach. Na pewno dużo o nowych możliwościach aplikacji Alior Sync i Asystencie Płatności powie niniejszy filmik.

 

    • zwrot pieniędzy za wydatki w Alior Sync on November 2, 2012 at 5:34 pm

    Do tej pory klienci Alior Syncu na koniec miesiąca mieli zwracane 5 procent wydanej kwoty w internecie. Z usługi cashback mogli się cieszyć wszyscy zwolennicy nowoczesnego banku internetowego w Polsce. Radość ta zostanie przystopowana od nowego roku….cashback będzie zarezerwowany wyłącznie dla najaktywniejszych klientów.

Leave a Reply